Nasza oferta

Budowa domów
wysoko energooszczędnych

Posiadamy doświadczony zespół najwyższej klasy specjalistów

Każdy z naszych pracowników jest dokładnym, doświadczonym i certyfikowanym specjalistą w swoim fachu, z wieloletnią praktyką. Przebyte kursy i szkolenia gwarantuja wykonanie prac na najwyższym powiomie na co udzielamy Państwu gwarancji!

Nasza oferta - dlaczego My?

ZAJMIEMY SIĘ TWOJĄ BUDOWĄ OD A DO Z!

Na terenie Żywca, Pietrzykowic, Łodygowic i wiele innych miejscowości z całego Podbeskidzia postawiliśmy wiele domów jednorodzinnych. Są to domy mniej lub bardziej skomplikowane. Musimy podkreślić, że klienci są bardzo zadowolenie z naszych usług. Najczęstszą formą realizacji inwestycji jest podpisywanie umowy z klientem na usługę budowlaną razem z naszym materiałem. Klient w ten sposób zyskuje rabaty na najlepsze na rynku materiały budowlane. Przede wszystkim zyskuje czas oraz spokój. Budowa domu wymaga ogromnego doświadczenia - kierownik robót budowlanych musi przewidzieć wiele rozwiązań jakie należy zastosować na danej budowie aby móc oddać inwestycje do rąk Inwestora w taki sposób aby wszystkie rozwiązania były funkcjonalne. Z doświadczenia naszego wynika, że we większości gotowych projektów znajduje się wiele błędów które wychodzą podczas budowy. Wszystkie błędy są do rozwiązania ale należy to zrobić w sposób odpowiedzialny oraz najlepszy dla klienta - oczywiście w porozumieniu z klientem.

Budujemy ZDROWE budynki WYSOKO ENERGOOSZCZĘDNE które powstają z najlepszych i najzdrowszych materiałów budowlanych dostępnych na rynku UE w połączeniu z naszą wiedzą, doświadczeniem która pozwala Inwestorowi zaoszczędzić pieniądze, czas - osiągając przy tym zdrowy, ciepły dom. Wiedza oraz doświadczenie ( sprawdzone metody ) pozwala dobrać najbardziej korzystny dla Inwestora system budowy swojego domu tj odpowiedni materiał, odpowiednia metoda montażu pozwalająca na eliminacji mostków termicznych, ilość i rodzaj warstw materiałów nośnych ( YTONG ENERGO, YTONG ENERGO PLUS, HELUZ, lub DRIFIX czy podstawowy YTONG, SILKA - w połączeniu z odpowiednią dodatkową warstwą cieplną jak TERMONIUM GOLD, SILVER, ROCKWOOL TOPROCK SUPER, SUPERROCK, i inne ), ilość i rodzaj warstw materiałów ociepleniowych w/w. Wszystkie te czynniki powodują, że budujemy najtańsze na rynku budynki WYSOKO ENERGOOSZCZĘDNE przy zachowaniu najmniejszego zapotrzebowania budynku na energię. Jesteśmy przekonani, że nasze domy, systemy się sprawdzają co potwierdzają np. opinie naszych klientów ( Inwestorów ), opinie kierowników budów, świadectwa energetyczne, certyfikaty, odczyty z kamer thermo wizyjnych oraz co najważniejsze kwoty za budowę domów w stanie surowym. Przykładowo wybudowanie budynku jednorodzinnego, stan surowy (fundament, ocieplenie, ściany zewnętrzne, ciepłe stropy, szkielet, pokrycie dachówką np Braas) w systemie YTONG dom WYSOKO ENERGOOSZCZĘDNY o pow. ok. 180 m2 - to koszt 175 000 - 200 000 zł w zależności od skomplikowania np. Dach z "wolim okiem" lub dach "bez wolego oka". Za kwotę w/w gwarantujemy - najzdrowszy materiał nośny YTONG, najcieplejsze rozwiązania ( ciepły strop, ciepłe okna dachowe, ocieplenie fundamentu, rozwiązania THERMO ) oraz jakość wykonanych robót budowlanych, bezpieczeństwo.

Nowoczesne technologie

Posiadamy rekomendacje grupy XELLA na ich stronie internetowej www.xella.com w zakładce SERWIS. Materiał Silka to materiał bardzo wytrzymały oraz bardzo równy. Są to materiały charakteryzujące się niezwykłą dokładnością, precyzją oraz co najważniejsze są to bardzo "zdrowe" materiały budowlane. Dom wybudowany w metodzie silka czy ytong wyróżnia sie spośród innych domów niezwykłym mikroklimatem, niską zawartością pyłów, wytrzymałością i dokładnością. Aby wybudować budynek z takich materiałów jak SILKA należy spełnić bardzo wiele kryteriów i dostosować się do wiedzy zdobytej podczas szkolenia, tak aby wyeliminować jakikolwiek błąd który spotęguje kolejne błędy i tym samym zniszczy materiał i cały system. Materiał ten charakteryzuje się niezwykła dokładnością i tego samego wymaga od fachowca. Normy i kryteria są bardzo ostre ale dzięki temu klient oszczędza pieniądze klejach, tynkach, zabudowach i innych a jego budynek jest niezwykle szczelny.

Specjalizujemy się także w stawianiu dachów z tzw. "WOLIM OKIEM".
Jako jedyna firma z rejonu Małopolski, Śląska podjęliśmy się odbudowy Kościoła św. Anny w Luszowicach ( bardzo skomplikowany dach tj. - wieżyczki, wole oka i inne konstrukcje).

WYLEWKI ANHYDRYTOWE oraz WYLEWKI TRADYCYJNE:

Posiadamy własną, wykwalifikowaną ekipę która specjalizuje się w wylewkach.
WYLEWKA ANHYDRYTOWA - materiał KNAUF FE 50 ( niemiecka - silos ) - 66,2 zł / m2 ( 5,5 cm np na ogrzewanie podłogowe ) - KNAUF - NIE KOMPONENT KNAUF!!! * ceny z materiałem oraz usługą ( wykonanie ) netto.
UWAGA!!! Podane ceny to ceny za usługę z MATERIAŁEM ORYGINALNYM KNAUF. Inne firmy proponują materiał na KOMPONENTACH firmy KNAUF - to nie to samo - właściwości oraz parametry są gorsze.
Decydując się na naszą firmę decydujesz się na SPRAWDZONY i ORYGINALNY PRODUKT!!!!

TYNKI WEWNĘTRZNE MASZYNOWE:

Posiadamy własną ekipę która wykonuje tynki maszynowe KNAUF, WEBER. Zakupiliśmy najnowsza maszynę tynkarską KALETA, która świetnie rozprowadza tynk.
Polecamy świetne rozwiązania i tylko sprawdzone materiały budowlane: . KNAUF, KNAUF LEKKI, KNAUF SUPER LEKKI, DIAMAND, WEBER,

IZOLACJE WENTYLOWANE:

Wykonujemy izolacje, elewacje wentylowane takimi materiałami jak REYNOBOND, TRESPA, COLOREX, ALUPLAST na różnych budynkach biurowych, handlowych oraz fabrykach. Jest to najnowocześniejszy system o bardzo zróżnicowanej kolorystyce, kształcie. Na obecny czas wykonaliśmy wiele budynków McDonalds Polska np. we Warszawie - dworzec centralny, Konstancin-Jeziorna, Aleje Jerozolimskie, Wołomin oraz Słupsku, Żywcu, Wrocławiu i inne.

REMONTY, ROZBUDOWY:

Wykonujemy szereg prac związanych z remontami:

 • rozbiórki,
 • dobudowy, przebudowy,
 • remonty generalne i inne prace

OCIEPLENIA PODDASZY i pozostałe:

Wykonujemy izolacje termiczne poddaszy, stropów, ścian takimi systemami jak (posiadamy certyfikaty):

 • system KNAUF,
 • system ISOVER,
 • system ROCKWOOL
 • system ALUTHERMO

OCIEPLENIA ZEWNĘTRZNE, ELEWACJE:

Wykonujemy elewacje łącznie z certyfikatami oraz dodatkowymi GWARANCJAMI w takich systemach jak:

 • system HENKEL,
 • system BOLIX,
 • system TermoOrganika
 • system wentylowany REINOBOND, TRESPA i inne
 • IZOLACJE BEZSZWOWE firmy DEITERMANN - najlepsza izolacja przeciw-wodna dostępna na rynku!! Izolacja ścian piwnic, fundamentów ( wew. i zew).