Nasze referencje

Wszystkie poniższe referencje sa możliwe do potwierdzenia - kontakty do osób je wystawiających będą udostepnione na spotkaniu.

Po wcześniejszym umówieniu się jest możliwość obejrzenia zreazlizowanych inwestycji

KrzysztofP | Szczyrk

Pracowici, sumienni, fachowi. Prace wykonane solidnie i bez zastrzeżeń. Polecam tę firmę wszystkim którzy chcą dobrze wybudować swój dom. Od początku budowy nie miałem żadnych uwag, co do jakości oraz terminowości realizowanych prac. Ponadto chcę podkreślić pełne zaangażowanie, doradztwo, kompleksowe podejście do zlecenia oraz miłą atmosferę, która towarzyszy w naszych relacjach od samego początku. Nie wspomnę już o komforcie w postaci pełnej kontroli nad koordynacją wykonywanych prac. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu stosują nowoczesne metody i materiały budowlane. Wszystkie etapy budowy przebiegają bezproblemowo. Po zrealizowaniu etapu stan surowy zamknięty chętnie podpisałem umowy na kolejne etapy – deweloperski i pod klucz, gdyż firma rzetelnie wykonuje zlecone prace budowlane, reprezentując wysoki poziom jakości. Z tą firmą można być pewnym, że wszystko będzie tak jak być powinno.

Piotrek G. | Pietrzykowice

Firmę C&S wybrałem jako firmę specjalizującą się w budowie domów energooszczędnych i budujących z bloczków Ytong. Budowa domu była niełatwa, bo projekt był indywidualny, a architekt pilnował swoich często niełatwych autorskich rozwiązań. Cała praca przebiegała bez większych zastrzeżeń. Umowa dotyczyła wybudowania domu od podstaw do stanu surowego wraz z kompletnym pokryciem dachu. Materiały zapewniała firma C&S. Z perspektywy czasu utwierdzam się, że wybór firmy C&S jako wykonawcy to dobre posunięcie, a zapewnienie materiałów po stronie wykonawcy to najlepsze i NAJTAŃSZE rozwiązanie. Polecam z całym przekonaniem, a najlepszym dowodem jest kolejna podpisana umowa z C&S na dalsze prace min wykonanie elewacji oraz zrobienie tynków, wylewek oraz izolacji dachu.

Krzysztof O. | Trzebinia

Jak najbardziej polecam firmę C and S jako profesjonalnego fachowca. Od samego początku (poprzez złożone oferty ) do samego końca (po wybudowanie i oddanie budynku) firma C and S zachowywała się bardzo rzetelnie. Budynek jest skomplikowany i wymaga wiedzy, staranności. Wszystkie umówione prace były wykonane na czas. Dodatkowo jesteśmy zadowoleni z zastosowanych materiałów oraz systemu, a co najważniejsze ceny! Sprawdziliśmy u kilku firm wyceny przy zastosowaniu identycznych materiałów jakie proponowała firma C and S i żadna inna firma nie dała tak atrakcyjnej oferty. Polecamy też tego wykonawcę, bo pracownicy są naprawdę pracowici i widać, że zależy im na wykonywanych czynnościach. Polecam.

Michal K. | Bielesko - Biała

Firma C&S podjęła się budowy mojego domu 160m2 do stanu surowego otwartego. Budynek z silikatów, z pełnym deskowaniem i dachówką ceramiczną. Brak zastrzeżeń co do jakości prac.

Jan S. | Węgierska Górka

Firmie C&S s.c. zleciłem wykonanie więźby wraz z pokryciem + rynny oraz montaż okien zakupionych u nich. Więźbę oraz pokrycie wykonane zostało wzorowo czego dowodem były robione przeze mnie pomiary laserowe. Panowie są bardzo dokładni i nie mam mowy o "drodze na skróty". Zakup samych okien był dość spontanicznym krokiem, bo jak się okazało oferta złożona przez Pana Damiana nie miała sobie równych. Montaż fachowy. Prace wykonane w terminie. Dodatkowo na placu budowy Pan Piotr doradził mi jak wykonać dalsze prace np. docieplenia poddasza, na co zwracać uwagę (budowa systemem gospodarczym). Chętnie odpowiadał na pytania.Zapewne jeśli będę w przyszłości stawiał kolejny dom to Firma C&S s.c. będzie mile widziana na placu budowy. Godna polecenia w 100%.

Kazimiera J | Żywiec

Z przyjemnością polecam firmę C&S s.c. jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali elewację wg naszych oczekiwań. Zamontowali okna PCV i zamontowali rynny. Jesteśmy zadowoleni z jakości. Zastrzeżenia do terminu oddania można pominąć - spóźnili się jeden dzień. Natomiast cena, jakość, jakość materiałów - bardzo korzystny system.

Jarek S | Żywiec

Firmę oceniam pozytywnie. Panowie wykonali zlecone prace w terminie i bez zbędnych niespodzianek. Moja reklamacja, która dotyczyła wykonania ocieplenia domu została, co najważniejsze, właściwie poprawiona. Jestem zadowolony.

Ryszard M | Żywiec

FIRMA Panów Damiana i Piotra wykonała ocieplenie mojego domu w Żywcu wraz z elewacją (otynkowaniem). Firma jest słowna, sumienna i działa terminowo. Dobra znajomość proponowanych na rynku różnych materiałów budowlanych i ich zalet. Co ważne potrafią na bieżąco fachowo doradzać w różnych sprawach na budowie, a ciągły kontakt z inwestorem oraz ich uwagi pozwalają w przyszłości uniknąć przykrych niespodzianek budowlanych. Firmę polecam!

krzysztoft | radziechowy

FIRMA PANA PIOTRA I PANA DAMIANA JEST FIRMA KTOREJ MOZNA ZAUFAC GDY PODEJMUJE SIE BUDOWY DOMU BADZ INNYCH PRAC BUDOWLANYCH. FIRMA PODJECLA SIE UKONCZENIA ROZPACZETEJ BUDOWY DOMU JEDNORODZINNEGO. POPRZEDNIE DWIE FIRMY WYKONAWCZE KTORE SIE ZAOFEROWALY SWOJE USLUGI OKAZALY SIE ZWYKLYMI PARTACZAMI I OSZUSTAMI NIE DOSC ZE SPARTACZYLI CZESC PRAC TO JESZCZE POKRADLI MATERIALY Z PLACU BUDOWY I NARZEDZIA. ZAUFALEM FIRMIE PANA PIOTRA I DAMIANA I TYM RAZEM SIE NIE ZAWIODLEM SPEDZILI MNOSTWO CZASU NA POPRAWKACH PO POPRZEDNICH WYKONAWCACH I ODWALILI KAWAL DOBEJ ROBOTY Z CZEGO JESTEM ZADOWLONY. WIEC POLECAM WSZYSTKIM TE FIRME BUDOWLANA NIE WARTO SIE MECZYC I STRESOWAC Z NIEUDACZNIKAMI BUDOWLANYMI

TomaszP | Łodygowice

Chłopaki się starali to trzeba przyznać, z terminami nie było żadnych problemów. Jakość jest zadowalająca. Po zakończonych wszystkich innych prac opublikuje zdjęcia podwykonawcze. Pozdrawiam i polecam.

Firma ogólnobudowlana | Przybędza

Moja Firma zleciła wykonanie konstrukcji więzby dachowej wraz z pokryciem domku jednorodzinnego w Lipowej Firmie C&S s.c. Caputa Piotr i Damian Sanetra w 2010 roku.Jako zleceniodawca miałam szansę na co dzień obserwować efekty ich pracy.Panowie Piotr i Pan Damian wykonywali swoje zadania systematycznie i obowiązkowo.Są osobami samodzielnymi i zaangażowanymi w pracę jak i w życie firmy.W czasie realizacji projektu wykazali się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie budownictwa i głęboką wiedzą na temat nowoczesnych rozwiązań. Dzięki ich osobistemu zaangażowaniu oraz sposobowi, w jaki motywowali swoich pracowników do wytężonej pracy, projekt zakończył się pełnym sukcesem. Zaznaczam iż Firma C&S s.c. Caputa piotr, Sanetra Damian wywiązała się z umowy zgodnie z ustalonym terminem wykonania. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną solidnie i dokładnie. Uważam, że Firma za swój profesjonalizm jest godna polecenia.

ŁukaszC
| Czechowice - Dziedzice

Obecnie zakończyliśmy pierwszy dla nas etap budowy domu (stan surowy zamknięty). Budynek został wykonany zgodnie z projektem a ponadto w trakcie prac wykonawca zaproponował rozwiązania korzystniejsze dla późniejszej eksploatacji. Pozytywna współpraca z firmą C&S spowodowała podpisanie umowy na następny etap. Jeśli szukasz firmy fachowej, która wywiązuje się ze swoich zobowiązań na czas, oferuje usługę wraz z materiałem wysokiej jakości to firmę C&S polecam.

Piotr G | Bielsko

Polecamy w/w wykonawcę do prac związanych z tynkami Knauf i ociepleniem wełną mineralną! Pracownicy bardzo są zgrani, jakość perfekcyjna. Polecam tez dlatego ze Pan Damian bardzo fachowe ma podejście do rozwiązań. Posiada wiedzę ktora jest teraz w cenie - np zaproponował rozwiązanie ktore w znacznym stopniu wyeliminuje pękniecia - wykonali tzw. stelaz chodzicy. Polecam!

AgnieszkaD | Jeleśnia

Z przyjemnością polecam każdemu Inwestorowi firmę C&S. Wybudowlai nam dom w Jeleśni ze swoim materiałem. Wyceny dokonywaliśmy u 11 wykonawców i z tych jedenastu tylko firma Pana Caputy okazała się godna zaufania. Wszyscy robili "super" wyceny a jak przyszło co do czego to wszyscy kombinowali, podnosili ceny - zawracali tylko głowe!! Wycena wykonana przez firmę C&S jest rzetelna. Jakość wykonanej usługi bardzo wysoka - potwierdzone przez kierownika budowy, porządek na budowie i znakomite doradztwo. Jeli chodzi o oszczędności to naprawde polecam.

ZSM ASZAS
Krakowski Grzegorz

| Milówka

Bardzo dobry kontakt z klientem,super fachowcy,pełny profesjonalizm,gorąco polecam każdemuKRZYSZTOF L
| RADZIECHOWY

FIRMA C&S WYKONAŁA MI KOMPLETNY DACH WRAZ Z OKNAMI DACHOWYMI.A TAKŻE SPRZEDAŻ I MONTAŻ OKIEN ORAZ DRZWI WEWNĘTRZNYCH. JESTEM ZADOWOLONY Z WSZYSTKICH WYKONANYCH USŁUG

MonikaW | Łodygowice

Polecam - jak najbardziej - firmę Pana Caputy oraz Sanetra. Wybudowali nam dom wraz z materiałem w bardzo ale to bardzo przystępnych cenach. Materiał jakościowo najlepszy. Wszystkie materiały firmowych marek.Orientowałam się i wyceniałam we wszystkich hurtowniach. Jak sobie przeliczyłam to cena zaoferowana przez firmę C&S jest nie do pobicia. Naprawdę warto - zaoszczędziłam mnóstwo czasu i energii. Ważne dla osób prowadzących własną działalność i dla tych którzy nie mogą być na budowie raz, dwa razy na dzień - firma C&S zajęła się wszystkim. Wystawiają gwarancje na całość usług. Wybudowali dom od A do Z - zero stresu. Polecam!

JacekB | Milówka

Firma godna polecenia: Fachowe podejście do pracy, odpowiedzialność, terminowość, doradztwo podczas wykonywania usługi. Pomoc przy organizowaniu materiałów budowlanych w dobrych cenach. Pełny profesjonalizm POLECAM!!!

JanuszB | Juszczyna

Bardzo rzetelna,pewna i godna polecenia firma. Profesjonalizm w każdym calu. Pisze to z czystym sumieniem, ponieważ z pracy którą wykonali u mnie jestem bardzo zadowolony.

GENOWEFA KOZŁOWSKA
| WILKOWICE

FIRMA GODNA POLECENIA, PACE WYKONANE W TERMINIE,JESTEM ZADOWOLONA Z JAKOŚCI WYKONANYCH PRAC - ZASIĘGNEŁAM PORADY INNYCH FACHOWCÓW KTÓRZY POTWIERDZILI ZE JEST BARDZO DOBRZE I FACHOWO ZROBIONE, GORĄCO POLECAM TĘ FIRME,WAŻNE JEST RÓWNIEŻ TO ŻE FIRMA ROBI OD PODSTAW WSZYSTKO I JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNA - NAPRAWDE WARTO!!!

MichałW | Rybnik

chciałem polecić współprace z firmą C&S, jestem miło zbudowany jakością i terminowością wszelkich ustaleń słownych. polecam za fachowe doradztwo, dobre wykonanie i normalne podejście do klienta. poradza doradza zaproponują można z nimi budować. polecam Michał

ZbigniewR | Katowice

Współpraca z Firmą C&S to: profesjonalne prowadzenie budowy, to także korzyść czasowa i finansowa dla mnie, a kompetencje i uczciwość pracowników przekonały mnie do realizacji dalszego etapu z tym podmiotem.